RMC1/2K5230FTE
MFR.Part #
RMC1/2K5230FTE
JLCPCB Part #
C20094268
Description
-55℃~+155℃ 523Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS