RMC1/2K4640FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4640FTE
JLCPCB Part #
C5855867
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS