RMC1/2K4642FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4642FTE
JLCPCB Part #
C7344228
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS