RMC1/2-135JTE
MFR.Part #
RMC1/2-135JTE
JLCPCB Part #
C7288938
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS