RMC1/2K34R8FTE
MFR.Part #
RMC1/2K34R8FTE
JLCPCB Part #
C6654076
Description
-55℃~+155℃ 34.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS