RGC1/16SC1600BTH
MFR.Part #
RGC1/16SC1600BTH
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS