RMC1/32-1540FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1540FPA
JLCPCB Part #
C6187477
Description
-55℃~+125℃ 154Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS