RMC1/2K2741FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2741FTE
JLCPCB Part #
C6654062
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS