RMC1/2K2153FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2153FTE
JLCPCB Part #
C6271019
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS