RMC1/10-330JTP
MFR.Part #
RMC1/10-330JTP
JLCPCB Part #
C340478
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS