RMC1/2K1300FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1300FTE
JLCPCB Part #
C7344192
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS