RGC1/16SC2700DTH
MFR.Part #
RGC1/16SC2700DTH
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS