RMC1/2K1960FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1960FTE
JLCPCB Part #
C20093910
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS