RMC1/2K1272FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1272FTE
JLCPCB Part #
C6654022
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS