RMC1/2K1181FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1181FTE
JLCPCB Part #
C20093859
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS