RMC1/20-1962FPA
MFR.Part #
RMC1/20-1962FPA
JLCPCB Part #
C6653924
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS