RLC63KR620JTE
MFR.Part #
RLC63KR620JTE
JLCPCB Part #
C4071925
Description
-55℃~+155℃ 1W 620mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS