RMC1-1R3JTE
MFR.Part #
RMC1-1R3JTE
JLCPCB Part #
C6186814
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 1W Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS