RMC1/16SK6802DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK6802DTH
JLCPCB Part #
C7055117
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS