RMC1/16SK6041DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK6041DTH
JLCPCB Part #
C6398031
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS