RCS1005F33R2CS
MFR.Part #
RCS1005F33R2CS
JLCPCB Part #
C4185725
Description
-55℃~+155℃ 33.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS