RGC1/8C19R1FTP
MFR.Part #
RGC1/8C19R1FTP
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS