RMC1/20-35R7FPA
MFR.Part #
RMC1/20-35R7FPA
JLCPCB Part #
C5855632
Description
-55℃~+155℃ 35.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS