RMC1/16SK31R6DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK31R6DTH
JLCPCB Part #
C6187745
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS