RMC1/16SK1023DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1023DTH
JLCPCB Part #
C7343915
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS