RGC1/10C2262DTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C2262DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS