RMC1/16K9531FTP
MFR.Part #
RMC1/16K9531FTP
JLCPCB Part #
C909331
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS