RGC1/10C6342DTP
MFR.Part #
RGC1/10C6342DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS