RMC1/16K4702FTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/16K4702FTP
JLCPCB Part #
C909188
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS