RMC1/10K3001FTP
MFR.Part #
RMC1/10K3001FTP
JLCPCB Part #
C6976395
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS