RGC1/16SK76R8DTH
MFR.Part #
RGC1/16SK76R8DTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS