RGC1/8C48R7FTP
MFR.Part #
RGC1/8C48R7FTP
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS