RMC1K1962FTE
MFR.Part #
RMC1K1962FTE
JLCPCB Part #
C6188538
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS