RGC1/16C8662BTP
MFR.Part #
RGC1/16C8662BTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS