RMC1/10K6652FTP
MFR.Part #
RMC1/10K6652FTP
JLCPCB Part #
C6976159
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS