RMC1/32-222JPA
MFR.Part #
RMC1/32-222JPA
JLCPCB Part #
C7055356
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS