RMC1/10K6343FTP
MFR.Part #
RMC1/10K6343FTP
JLCPCB Part #
C6977103
Description
-55℃~+155℃ 125mW 634kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS