RMC1/10K3830FTP
MFR.Part #
RMC1/10K3830FTP
JLCPCB Part #
C20091846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS