ERJ-U06D5762V
MFR.Part #
ERJ-U06D5762V
JLCPCB Part #
C2120119
Description
-55℃~+155℃ 125mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS