RMC1/10K1333DTP
MFR.Part #
RMC1/10K1333DTP
JLCPCB Part #
C7050387
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS