RGC1/16SC8062DTH
MFR.Part #
RGC1/16SC8062DTH
Description
-55℃~+155℃ 63mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS