RLC63K2R00FTE
MFR.Part #
RLC63K2R00FTE
JLCPCB Part #
C2598227
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS