RLC35-R200FTE
MFR.Part #
RLC35-R200FTE
JLCPCB Part #
C2597781
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 200mΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS