RLC35-R080FTE
MFR.Part #
RLC35-R080FTE
JLCPCB Part #
C4202165
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 667mW 80mΩ Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS