RGC1/10C8662DTP
MFR.Part #
RGC1/10C8662DTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS