RLC35-R090FTE
MFR.Part #
RLC35-R090FTE
JLCPCB Part #
C2597779
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 660mW 90mΩ Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS