RGC1/10C1182BTP
MFR.Part #
RGC1/10C1182BTP
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS