RLC32-R062JTP
MFR.Part #
RLC32-R062JTP
JLCPCB Part #
C2597082
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 500mW 62mΩ Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS