RT1206DRD0764R9L
MFR.Part #
RT1206DRD0764R9L
JLCPCB Part #
C4020754
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS