RLC32K1R30JTP
MFR.Part #
RLC32K1R30JTP
JLCPCB Part #
C2597064
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS